English
כניסה לניהול הפדגוגי | הזמנת ימי שיבוץ
הגדר/י כדף הבית   הוסף/י למועדפים  
     
 
סמל החברה

Smart School סמארט סקול – מערכת לניהול פדגוגי

"סמארט סקול" היא המערכת האולטימטיבית והחדשנית ביותר לניהול מכלול התהליכים הפדגוגיים בבית-הספר: אירועי שיעור, ציונים, בגרויות וממשקי בגרויות למשרד החינוך, הפקת תעודות, התאמות לימודיות ועוד. המערכת מבוססת אתר ואפליקציה לכל משתמש (מורים, הורים ותלמידים) ומאפשרת לכל בעל תפקיד לצפות במידע הרלוונטי לו ולפעול בהתאם. באמצעות המערכת ניתן לייעל תהליכים לאין ערוך ולספק סביבת עבודה שיתופית אשר מאפשרת לנהל תהליכי בקרה ושיפור בארגון.

סמארט סקול הינה מערכת משלימת מנבס הפועלת באישור משרד החינוך ומתממשקת למנבס משרד החינוך. לחץ כאן לצפייה באישור.

ידידותיות למשתמש וחווית שימוש ייחודית

ידידותיות למשתמש
עדכון וניהול המידע הפדגוגי בצורה מהירה, פשוטה ויעילה.
דיווח יום יומי באמצעות מערכת אינטרנטית ואפליקציית סמארט פון.
השימוש במערכת הוא פשוט וידידותי לכל משתמש, גם לאלו שאינם בעלי אוריינטציה טכנולוגית. בצידה הימני של המערכת קיים תפריט ניווט אשר פריטיו מקוטלגים לפי נושא. כך, ניתן לאתר פעולה רצויה במהירות הבזק ולסגל תהליך עבודה מהיר, שוטף ואפקטיבי. בנוסף, עם ההתחברות למערכת נחשף כל משתמש לתמונת מצב מפורטת הרלוונטית לו. לדוגמה, עבור מנהל/ת המערכת תוצגנה סטטיסטיקות ביצועי מורים, גרף אירועי משמעת, אירועי הערכה אחרונים ועוד.

נגישות מכל מחשב שמחובר לאינטרנט

נגישות
הגישה והפעילות במערכת מתאפשרת באמצעות אפליקציה ומכל מחשב בעל חיבור לאינטרנט, בכל דפדפן קיים וללא כל התקנה או דרישות מוקדמות. עובדה זו מקנה יכולת הטמעה מהירה במיוחד של המערכת, כך שניתן להתחיל לעבוד באופן מיידי, ללא כל עיכוב. היותה של המערכת אינטרנטית תורמת לגמישות העבודה; המידע נשמר באופן מרוחק וללא כל תלות במחשבו של המשתמש, כך שניתן להתחיל בתהליך ולהמשיכו במועד, זמן או מיקום אחר

כרטיס תלמיד - זמינות מידע ושקיפות נתונים

כרטיס תלמיד - זמינות מידע ושקיפות נתונים
על-מנת לאגד את המידע בצורה יעילה ולספק זמינות מידית לכל דורש, מספקת המערכת כרטיס תלמיד מפורט אשר כולל את נתוניו האישיים, אירועי משמעת, ציונים שוטפים ותקופתיים, ציוני מגן ובגרות, מרכיבי הערכה, הערות מחנך/ת, התאמות לימודיות ועוד. כמו כן, כל תלמיד והוריו יכולים לצפות במכלול הנתונים אותם מזין המורה, על-ידי צפייה באתר או קבלת התראה באפליקציה. זאת כמובן, בכפיפות להחלטת המנהל/ת ומערכת הרשאות פרטנית אשר מאפשרת לחשוף מידע ונתונים לכל סוג משתמש בנפרד.

מודול התראות לניטור חכם ואפקטיבי

מודול התראות לניטור חכם ואפקטיבי
מערכת ההתראות מאפשרת לכל משתמש לקבל עדכונים אוטומטיים לפי הגדרה ופילוח מותאמים אישית. למשל, ביכולתו של מורה להגדיר כי ברצונו לקבל התראה כל פעם שלתלמיד נרשמות למעלה מ 5 הפרעות ב 7 ימים. כל פעם ש"ייתפס" תלמיד העונה לקריטריון ההתראה – תישלח הודעה אוטומטית למורה באפליקציה, בדוא"ל ובתוך המערכת.

מודול דוחות משוכלל – מאות דוחות למשתמשי המערכת

מודול דוחות משוכלל – מאות דוחות למשתמשי המערכת
לרשות הצוות המקצועי: רכזי שכבות, רכזי מקצוע, מחנכים, מורים מקצועיים, יועצים ועוד מערכת דוחות מתקדמת אשר מאפשרת להצליב חיתוכים שונים ומגוונים עבור כיתות, שכבות, קבוצות לימוד ותלמידים פרטנית, ובאופנים רבים, כגון: דוח מונה, דוח מפורט, דוח סדין ועוד. כך, מספקת המערכת מוכנות תמידית לימי הורים, ישיבות ציונים או כל צורך פדגוגי אחר.

מודול הפקת תעודות

מודול הפקת תעודות
בכל סוף תקופות לימוד, מאות בתי ספר בארץ מפיקים תעודות בצורה פשוטה ומהירה ממערכת הסמארט סקול. אנחנו מציעים קטלוג גלופות של עשרות תעודות מעוצבות וכל בית ספר יכול להפיק את מסמך סוף התקופה מהמערכת בהלימה ל"אני מאמין" שלו.
תהליך הפקת התעודות פשוט הן בצד המורה המזין והן בצד הגורם המפיק.

מודול שליחת הודעות – דיוור באפליקציה ובמייל

מודול שליחת הודעות – דיוור באפליקציה ובמייל
מערכת הסמארט סקול, בנוסף להיותה מערכת לניהול פדגוגי, מאפשרת תקשורת פנים ארגונית (מורים – מורים) ותקשורת חוץ ארגונית (מורים – הורים – תלמידים) באמצעות מערכת דיוור פשוטה ונגישה, ללא כל תלות באיסוף המיילים.
ניתן לשלוח הודעות מהמחשב ומהאפליקציה, לקבוצות או נמענים ספציפיים.
ניתן לשלוח הודעות גם לתיבות הדוא"ל של המשתמשים.